Özer KÖSE

Özer KÖSE

Freelance Graphic and Web Designer

Yamaha’nın Yeni Lüks Sport Touring Modeli Star Venture

1854cc’lik V-çift silindirli ve hava soğutmalı Star Venture, 170 Nm tork üretiyor. Düşük ağırlık merkezi, şasi ve motor ayarı, sürücüye dinamik ve güven veren bir his sunmak için oluşturulmuş. Yamaha ride-by-wire gaz kolunda sportif ve pürüzsüz şeklinde iki mod bulunuyor. En güzel özelliklerinden biri ise motoru ileri ve geri hareket ettirmenizi sağlayan “Sure Park” elektrikli park desteği. Arkadaki devasa üst çanta, marketteki en büyük full-face kasklardan iki tane sığabilecek büyüklükte. Motosikletteki toplam depolama alanı ise 141.1 litre.

Yamaha Star Venture 2018

Hibrit olarak adlandırılan şasi, çelik tüp ön kısım ve alüminyum döküm arka yardımcı şasiden oluşuyor. Motor ise şasiye titreşimi azaltması için kauçuk ile monte edilmiş.
Ayarlanabilir, ısıtmalı sele ve sırt destekleri, ısıtmalı elcikler, elektrikli ön cam ve rüzgar deflektörleri gibi birçok bileşen, konforu arttırmak için kullanılmış.
Oldukça gelişmiş 7 inçlik bir ekranı bulunuyor. Anahtarsız çalıştırması da mevcut. TransContinental paketi ile bir çok yeni aksesuara da sahip olabilirsiniz.

Yamaha Star Venture 2018

 

DROP A COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir